10 nejčastějších mužských chyb

22. února 2015 v 15:16 | Yuki |  Niečo na zamyslenie
TAKžE CHLAPI NIEčO PRE VáS
1. Nepřitažlivost
Neoholenost, nadbytečný tuk, zápach z úst, ochablost - to jsou ty nejhrubší chyby! Žena chce mít vedle sebe nejen silného, ale také přitažlivého muže.
2. Nepozornost k zevnějšku ženy
Snaží se kvůli tobě, takže by ses na ni měl dívat pozorně, všimnout si, že mění účesy i barvu vlasů, nakupuje šminky - a ty se díváš skrze ni a ničeho si nevšímáš. Pro ženu je to to samé, jako když ty vlastníma rukama krásně vymaluješ ložnici a ona si ničeho nevšimne. Chápeš?
3. Nemít životní cíl
Pokud existuješ jenom ve stylu práce-domov-domov-práce, nevidí v tobě tvá žena potenciál. A muž bez potenciálu, to je dědek. A kolik je ti let?
4.Lichocení
Když tvá žena začíná tloustnout a ty jí říkáš, že se ti to líbí, aby ses jí nedotkl, budeš po čase svých slov litovat. A zabiješ krásu své ženy.
5. Nepomáhat její kráse
Pro ženu je její krása tím, čím jsou pro tebe tvá síla, peníze, postavení a sebedůvěra v jednom. Je to pro ni velmi důležité, proto pro ni utrácej peníze, oblékej ji, zdob, ať je ještě pěknější, ještě víc hezká!

6. Jsi pánem všeho, kromě vašich vztahů
V nich je paní ona - jestliže ona řekne, že to a to je pro váš vztah třeba, znamená to, že to tak je. Hádat se s ní je chyba.
7. Povadlost
Jestliže začínáš uvadat, ona přirozeně začíná kvést.
8. Přestat se rozvíjet
To je velmi důležité pravidlo: pokud se rozvíjíš ty, rozvíjí se i tvá žena. Jestliže chceš, aby se rozvíjela, začni sám u sebe. Jakmile se zastavíš v rozvoji, bude tě hned následovat! Jestli chceš, aby přestala kouřit, přestaň kouřit sám. Pokud chceš, aby se žena naučila nějakým způsobům, nauč se jim nejprve ty sám. Žena vždy následuje muže a všechno záleží na tom, jakou cestu si vybere on.
9. Nezájem o její názor
Jestliže se muž neptá své ženy na radu, ztrácí její podporu. Není třeba zasvěcovat ženu do všech mužských záležitostí, ale hovořit s ní o nich, zajímat se o její názor, je velmi důležité. A pro ni v první řad.
10. V přírodě si žena vybírá muže, nikoli naopak
Vybrala si tě, svěřila ti sebe sama, vybudovala na tobě svůj život, naprosto se ti odevzdala, trpí tě a odpouští ti, miluje tě, stará a snaží se PRO TEBE. Zapomínat na to je zločin a nejosudovější chyba ve vztahu.

ZDROJ http://www.pronaladu.cz/10-nejcastejsich-muzskych-chyb/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Václav Hess Václav Hess | E-mail | Web | 22. února 2015 v 15:28 | Reagovat

Většina toho desatera ale platí i opačně. 8-)

2 yuki yuki | 22. února 2015 v 17:04 | Reagovat

AJ TO JE PRAVDA :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama